O nas

Jesteśmy tymi, którzy rozwiną Twój biznes

Sama obecność w Internecie to dziś za mało. Aby utrzymać konkurencyjność i efektywność biznesową, a nie tylko "utrzymać się na powierzchni", ważne jest, aby kompetentnie korzystać z różnych narzędzi marketingowych. Dzięki wyjątkowym możliwościom, jakie daje sieć WWW, marketing internetowy stał się obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów rozwoju biznesu. Ale skąd wziąć działającą stronę, która pomoże promować biznes i przynosić dochody? Przecież, aby stworzyć ciekawą, unikalną i dochodową stronę - trzeba być specjalistą. Tacy specjaliści są w naszej firmie WSY! Szybko i jakościowo - takie zasady stosuje zespół naszej firmy - menedżerowie, specjaliści ds. marketingu, webmasterzy, projektanci i copywriterzy studia, którzy pracują w ośmiu krajach świata. Nasi specjaliści mają ponad 10-letnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych dla każdego budżetu, startupów o dowolnej złożoności, Bogaty zestaw narzędzi studia internetowego Yasinskiy pozwala nam realizować wszystkie życzenia klienta i oferować kreatywne rozwiązania. Web studio specjalizuje się w: - tworzeniu wysokiej jakości dochodowych sklepów internetowych i miejskich portali informacyjnych oraz stron korporacyjnych; - udoskonalaniu istniejących stron i pełnym wsparciu technicznym; - przeprojektowywaniu stron; - SEO-promocji; - - konfigurowaniu ukierunkowanych i kontekstowych reklam i analityki dla maksymalnej konwersji Agencja marketingowa WSY ma ponad 10 lat aktywnej pracy w dziedzinie marketingu internetowego, więc pewnie gwarantuje komfortową współpracę i sukces Twojej strony. Od wielu lat współpracujemy z firmami z listy Fortune 500 i młodymi start-upami. Pomagamy ambitnym firmom, takim jak Twoja, generować większe przychody poprzez zwiększenie widoczności, zmniejszenie ruchu w sieci, budowanie relacji z klientami i zwiększenie ogólnej sprzedaży. Skontaktuj się z nami. Web Studio Yasinsky i agencja marketingowa WSY - zespół specjalistów od stron internetowych i marketerów internetowych z dużym doświadczeniem. Na rynku IT działamy od 2008 roku, zrealizowaliśmy wiele projektów Czy można samodzielnie stworzyć stronę internetową? - "Tak, jeśli masz dodatkowe pieniądze i czas. Ryzykujesz zmarnowanie budżetu i rozczarowanie narzędziem, które może przynieść Ci tysiące klientów Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrealizować Twój pomysł, specjalizujemy się w tym i mamy doświadczenie w tym zakresie wystarczy zadzwonić lub skontaktować się w dowolny dogodny sposób na naszej stronie internetowej, a nasz menedżer pomoże w organizacji całego procesu Posiadamy szeroką sieć biur w różnych miastach Ukrainy, nasi menedżerowie mówią w wielu językach, łatwo się rozumiemy i znajdujemy rozwiązanie dla danego zadania, przedsiębiorców w Europie, Ameryce Północnej, Kanadzie.

About-image-1
demo-attachment-378-Group-37
About-image-2
demo-attachment-900-awwwards
demo-attachment-904-Spiders-25
demo-attachment-899-fwa-logo

Nagrody

Nasze medale honorowe

Przez lata współpracowaliśmy zarówno z firmami z listy Fortune 500, jak i zupełnie nowymi startupami. Pomagamy ambitnym firmom, takim jak Twoja, generować większe przychody poprzez budowanie świadomości, zwiększanie ruchu w sieci i nawiązywanie kontaktów z klientami.

14

lat w biznesie

300+

gotowe projekty

Nasz zespół

Najlepszy zespół w historii agencji WSY

Zebraliśmy kreatywny zespół podobnie myślących ludzi, którzy uwielbiają stawiać sobie wyzwania i stawać się lepszymi z każdym nowym zadaniem. Zdobyliśmy bogaty zestaw metod pracy, który pomaga nam rozwijać i oferować kreatywne rozwiązania naszym klientom. Studio internetowe Yasinsky jest gotowe pomóc każdemu!

photo_2023-07-20_15-54-32

Ясинский Олег

Kierownik
photo_2023-07-20_15-54-32 (2)

Дергак Олег

HR
photo_2023-07-20_15-54-33

Рудницкий Роман

Projektant.
photo_2023-07-20_15-54-33 (2)

Соколенко Ольга

Kierownik sprzedaży

Recenzje.

Ulubieniec liderów branży
demo-attachment-978-Ghost-Frame
demo-attachment-979-Faded-Rectangle