О нас

Мы - те, кто будет развивать ваш бизнес

Просто бути присутнім в інтернеті сьогодні недостатньо. Щоб підтримувати конкурентоспроможність і ефективність бізнесу, а не просто триматися "на плаву" важливо грамотно використовувати різні інструменти маркетингу. Завдяки унікальним можливостям, якими володіє всесвітня павутина, інтернет-маркетинг став одним із найбільш затребуваних на сьогодні способів розвитку бізнесу. Але де взяти працюючий сайт, який допоможе в просуванні бізнесу і приноситиме дохід? Адже створити цікавий, унікальний, і прибутковий сайт - це треба бути фахівцем. Такі фахівці є в нашій компанії WSY! Швидко і якісно, - такими принципами користується команда нашої компанії - менеджери, маркетологи - таргетологи, веб-майстри, дизайнери та копірайтери студії, які працюють у восьми країнах світу. Наші фахівці вже більше 10 років створюють сайти під будь-який бюджет, Стартапи будь-якої складності, Багатий інструментарій веб-студії Yasinskiy's дозволяє втілити в реальність всі бажання клієнта і запропонувати креативні рішення. Веб студія спеціалізується на: - Створенні якісних прибуткових інтернет-магазинів, а також міських новинних порталів і корпоративних сайтів; - Доопрацюванні наявних сайтів та повній технічній підтримці; - Редизайні сайтів; - SEO-просуванні; - - налаштуванні таргетованої та контекстної реклами та аналітиці для максимальної конверсії Маркетингова Агенція WSY уже понад 10 років активно працює у сфері інтернет-маркетингу, тож упевнено гарантує комфортну співпрацю та успіх Вашого сайту. Протягом багатьох років ми працювали з компаніями зі списку Fortune 500 та зовсім молодими стартапами. Ми допомагаємо таким амбітним компаніям, як ваша, отримувати більше прибутку, підвищуючи впізнаваність, збільшуючи веб-трафік, налагоджуючи зв'язки з клієнтами та збільшуючи загальні продажі. Зверніться до нас. Вебстудія Ясинського та маркетингове агентство WSY - це команда вебспеціалістів та інтернет маркетологів з великим досвідом роботи. На ринку IT працюємо з 2008 року, виконано безліч проєктів Чи можна створити сайт самостійно? - "Так, якщо у вас є зайві гроші і час. Ви ризикуєте розтратити бюджет і розчаруватися в інструменті, який може принести вам тисячі клієнтів Зверніться до нас і допоможемо реалізувати вашу ідею, на цьому ми спеціалізуємося і маємо досвід, для цього необхідно лише зателефонувати або зв'язатися будь-яким зручним способом на нашому сайті, і наш менеджер допоможе в організації всього процесу, ми маємо широку мережу представництв у різних містах України, наші менеджери розмовляють багатьма мовами, ми легко зрозуміємо одне одного та знайдемо рішення поставленої задачі, підприємці в Європі, Північній Америці, Канаді...
About-image-1
demo-attachment-378-Group-37
About-image-2
demo-attachment-900-awwwards
demo-attachment-904-Spiders-25
demo-attachment-899-fwa-logo

Награды

Наши почетные медали

На протяжении многих лет мы работали с компаниями из списка Fortune 500 и совсем новыми стартапами. Мы помогаем таким амбициозным компаниям, как ваша, генерировать больше прибыли, повышая осведомленность, увеличивая веб-трафик, налаживая связь с клиентами.

14

лет в бизнесе

300+

готовых проектов

Наша команда

Лучшая команда в истории агентства WSY

Мы собрали творческую команду единомышленников, которые любят бросать себе вызов и становиться лучше с каждым новым делом. Мы приобрели богатый инструментарий методов работы, который помогает нам развиваться и предлагать клиентам креативные решения. Веб-студия Ясинского готова помочь каждому!

photo_2023-07-20_15-54-32

Ясинский Олег

Руководитель
photo_2023-07-20_15-54-32 (2)

Дергак Олег

HR
photo_2023-07-20_15-54-33

Рудницкий Роман

Дизайнер
photo_2023-07-20_15-54-33 (2)

Соколенко Ольга

Менеджер по продажам

отзывы

Любимец лидеров отрасли
demo-attachment-978-Ghost-Frame
demo-attachment-979-Faded-Rectangle